TOP 5 nejrychlejších piratů silnic. Známe jejich rychlost i následný trest!

TOP 5 nejrychlejších piratů silnic. Známe jejich rychlost i následný trest! Zdroj: https://zpravy.idnes.cz

Jsou místa, kde se dá menší překročení limitu rychlosti ještě tolerovat. Jenže páni z našeho výběru nastavili zcela novou laťku, kterou nepřekoná jen tak někdo. Kombinace obrovské rychlosti a určitých úseků se může jevit normálním lidem jako návod na sebevraždu, přes to se našlo několik šílenců. Pak jsou tu i dálniční piráti, i ti ale hazardovali.

Bentley Continental

Zdroj: Meziplyn.cz Švýcar valil po německé dálnici 324 km/h. V Německu je sice obecně neomezená rychlost, nicméně v tomtu úseku byla rychlost omezena na max. 200 km/h. Řidič musel zaplatil vysokou pokutu a ještě si šel odsedět půlroční trest ve vězení.

Toyota Supra

Zdroj: www.topspeed.com Známý japonský tuner Smokey, pravým jménem Kazuhiko Nagata, v roce 1999 jel v Británii po dálnici A1 rychlostí 317 km/h. Není se ani moc čemu divit, kdo by si nechtěl pořádně užít těch 1 000 koní, kterým jeho auto disponovalo. Každopádně trest nebyl moc přísný, zaplatil pokutu 200 liber a pobyl jednu noc v cele.

Audi RS6

Zdroj: www.autoblog.it Jistý Francouz uháněl v jeho Audi rychlostí 310 km/h, čímž překročil povolenou rychlost o 200 km/h. Svůj čin si pak nahrál na internet, což byla pro policii snadná práce. Následně si odseděl rok ve vězení.

Nissan GTR

Zdroj: www.dailystar.co.uk Asi nejtvrdší trest si vysloužil jeden nejmenovaný Brit, který jel 310 km/h na úseku s limitem 100 km/h. Dostal 28 měsíců ve vězení a ještě zákaz řízení na 10 let.

Porsche 911 Carrera

Zdroj: www.automobilemag.com Poněkud mírnější trest dostal šéf Telecomu Italia, když byl přistižen ve 311 km/h, překročil tak stanovenou normu o 181 km/h. Stálo ho to jen pokutu 400 eur a 10 trestných bodů.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 3. 3. 2018 23:41 Nahlásit obsah
Loading...