Kategorie Článek

Článek
Jak přišel britský YouTuber k luxusním supersportům? Podváděl důchodce
Jak přišel britský YouTuber k luxusním supersportům? Podváděl důchodce Jistý Anthony Locke si založil YouTube kanál s tím, že na něm bude zveřejňovat videa se svými supersporty jako třeba je Porsche 911, Audi R8, Mercedes B180 nebo Lamborghini Gallardo. Jenže si YouTube neužije tolik, jak asi plánoval. Čeká ho totiž vězení.
Článek
Jak se daří bezpečnosti na silnicích EU? A jak je na tom Česko?
Jak se daří bezpečnosti na silnicích EU? A jak je na tom Česko? Počet úmrtí na silnicích v EU se daří soustavně snižovat, i přesto však na nich v roce 2017 umřelo celkem 25 300 lidí. Oproti roku 2010 umřelo o 6 200 méně, což znamená až 20% snížení. V porovnání s globálním měřítkem to je pořád jen zlomek, podle statistik Světové zdravotnické organizace umře ročně celosvětově na silnicích kolem 1,3 milionu lidí.
Článek
Need for Speed 2? Mustang při pronásledování ujel policii, nepřečetli ani značku
Need for Speed 2? Mustang při pronásledování ujel policii, nepřečetli ani značku Řidič měl v černém Fordu Mustang kromě vysokého výkonu také kopu štěstí. Nejenže ujel policejní hlídce, která to po chvilce radši vzdala, ale dokonce zvládl projet silnicí, kde ročně dochází k četným nehodám. Silnice není na tak vysokou rychlost stavěná, i to byl jeden z důvodů, proč se policisté vzdali pronásledování v nočních hodinách.
Článek
Podívejte se, co je uvnitř sedadla Mercedesu-Benz třídy S. Zvědavý YouTuber ho rozřezal skrz naskrz
Podívejte se, co je uvnitř sedadla Mercedesu-Benz třídy S. Zvědavý YouTuber ho rozřezal skrz naskrz YouTuberská dvojice otce a syna si může připsat další zářez, tentokrát si vzali do parády luxusní Mercedes-Benz S 450. A o co že se vlastně jedná? Tito dva rodinní parťáci zkoumají vše, co naleznete v těch nejbizarnějších předmětech - dnes to schytala sedačka německé limuzíny.
Článek
Jak je na tom Česko s pokutami za černou jízdu na dálnicích? Umístění se budete divit
Jak je na tom Česko s pokutami za černou jízdu na dálnicích? Umístění se budete divit Koho by napadlo, že zrovna u nás v Česku dostanete nejvyšší pokutu z celé Evropy za černou jízdu na dálnicích podle statistik ÚAMK. O jakou částku se vlastně jedná?
Článek
Známe nejúspornější auto v Evropě. Na ujetý kilometr postačí 50 haléřů
Známe nejúspornější auto v Evropě. Na ujetý kilometr postačí 50 haléřů Pokud chcete ušetřit za spotřebu, zde máme jasného kandidáta. Podle portálu Sust-it první příčka v úspoře patří Hyundai Ioniq Electric, které postačí pouhých 50 haléřů na jeden ujetý kilometr, což je opravdu úctyhodné. Celkem se testu zúčastnilo na 66 650 zkoumaných automobilů.
Článek
Lamborghini představilo nový showroom společně s Urus. Tentokrát v Paříži
Lamborghini představilo nový showroom společně s Urus. Tentokrát v Paříži Jde vidět, že se Lamborghini daří dobře, dokonce tento rok to má být ještě lepší než v tom předchozím. V souvislosti s tím automobilka otevřela již pátou pobočku ve Francii, tentokrát v Paříži.
Článek
Škoda Kamiq jako nový vůz do rodiny SUV. V Česku se ale prodávat nebude
Škoda Kamiq jako nový vůz do rodiny SUV. V Česku se ale prodávat nebude Nové cenově dostupnější SUV má doplnit Karoq a Kodiaq. Kamiq se začne prodávat na čínském trhu, kde Škoda momentálně slaví úspěch. Do Evropy se nicméně nedostane a tím pádem ani do rodného Česka. Na našem trhu ho má nahradit model od VW na platformě MQB A0.
Článek
78letý stařík uháněl po dálnici na babetě. Co na to policisté?
78letý stařík uháněl po dálnici na babetě. Co na to policisté? Na dálnici jste už určitě museli vidět spoustu podivuhodných situací, které vás vyvedly z míry. Nicméně se vsadíme, že jste ještě neviděli skoro osmdesátiletého staříka uhánět na babetě. Dění se událo na jedné z bratislavských dálnic.
(67) Načíst více