Lamborghini představilo nový showroom společně s Urus. Tentokrát v Paříži

Lamborghini představilo nový showroom společně s Urus. Tentokrát v Paříži Zdroj: Lamborghini Media

Jde vidět, že se Lamborghini daří dobře, dokonce tento rok to má být ještě lepší než v tom předchozím. V souvislosti s tím automobilka otevřela již pátou pobočku ve Francii, tentokrát v Paříži.

Společnost Schumacher Group se ujala pozice partnera v této pařížské pobočce, která v tomto průmyslu určitě nepatří mezi nováčky - má už 70 let zkušeností. Tu vede ředitel Edouard Schumacher, který se při slavnostním otevření osobně setkal s generálním ředitelem Lamborghini Stefanem Domenicali.

Zdroj: Lamborghini Media

V roce 2017 se prodalo úctyhodných 3 815 kusů, přičemž se tento rok očekává ještě vyšší číslo vzhledem k odhalení nového SUV Lamborghini Urus (více zde), které bylo mimo jiné také jedním z bodů programu při otevření showroomu.

Showroom má pak 1 200 m², čímž se řadí na první příčku v rozloze v porovnání s ostatními prodejnami ve Francii. Nabízí tedy dost prostoru pro představování vozidel a i jiné speciální úkony.

Zdroj: Lamborghini Media

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 20. 4. 2018 22:44 Nahlásit obsah