Danny

Administrátor

Autorovy příspěvky (557)

Článek
Rozdíl mezi reálnou a udávanou spotřebou je větší než kdy jindy. Nyní dosahuje enormních 42 procent
Rozdíl mezi reálnou a udávanou spotřebou je větší než kdy jindy. Nyní dosahuje enormních 42 procent V nedávných výzkumech bylo odhaleno poměrně šokující zjištění týkající se ohromné propasti mezi reálnou a udávanou spotřebou paliva. Rozdíl se podle ekologické agentury ICCT za poslední roky kolosálně navýšil.
Článek
Jak bude vypadat Škoda Octavia 2020? Přinášíme žhavé podrobnosti!
Jak bude vypadat Škoda Octavia 2020? Přinášíme žhavé podrobnosti! Jeden z nejpopulárnějších modelů Škody a aut obecně v České republice se dočká dalšího zcela nového pokračování - řeč je o Octavii IV. generace. Nějakou dobu si však budeme muset ještě počkat, očekávaný bestseller bude nejspíše odhalen v druhé polovině roku 2019 po boku nového Golfu. Na trh by se pak měla nové Octavia dostavit začátkem roku 2020.
Článek
Ford Eagle Squadron Mustang GT a stoleté výročí vzniku RAF
Ford Eagle Squadron Mustang GT a stoleté výročí vzniku RAF Britské Královské letectvo slaví přesně sto let od svého vzniku, na počest výročí vytvořil Ford unikátní vůz Eagle Squadron Mustang GT, který odkazuje na stejnojmennou letku z září roku 1940.
Článek
"Ženy za volant nepatří," křičel muž z Texasu poté, co postřelil celkem šest žen
"Ženy za volant nepatří," křičel muž z Texasu poté, co postřelil celkem šest žen Šokující zpráva z Texasu. Devětadvacetiletý muž tam postřelil šest žen za volantem jen kvůli tomu, že podle něj nemají co řídit. Svoje chování původně situoval jako sebeobranu, pravda se zaostalým motivem však nakonec stejně vyšla najevo.
Článek
Tohle jinde neuvidíte! Tesla Model S jako policejní vůz v Lucembursku
Tohle jinde neuvidíte! Tesla Model S jako policejní vůz v Lucembursku V ostatních zemích světa by to nejspíše neprošlo. Přece jen cena je hodně vysoká a lidem platícím daně se to nemusí vůbec líbit, jako například v USA. V Lucembursku je situace ovšem zcela jiná, tamní policie se může pochlubit nevídaným služebním vozidlem - tím je Tesla Model S.
Článek
UFO? Ne. Tohle je nosná raketa, která na dálnici nepřímo způsobila dopravní nehodu
UFO? Ne. Tohle je nosná raketa, která na dálnici nepřímo způsobila dopravní nehodu Znáte ten pocit, když se před vámi zjeví něco neočekávaného a vlivem toho na chvíli zcela ztratíte pozornost? Muž z videa níže by o tom mohl nechvalně vyprávět, svoji chvilku si vybral totiž v ten nejhorší moment - na dálnici, zrovna když na obloze prolétala nosná raketa Falcon 9.
(551) Načíst více