Kategorie Líčení a móda

Článek
Žhavé trendy v manikúře: V jakých nehtech budete v roce 2019 zaručeně in?
Žhavé trendy v manikúře: V jakých nehtech budete v roce 2019 zaručeně in? K nové módní sezoně jaro a léto 2019 se nevztahují pouze nové trendy v oblasti dámského oblečení, ale i manikúry. Chcete vědět, s jakými nehty budete letos zaručeně in? Rozhodně nic nezkazíte lakem s kovovým nádechem, třpytkami, bílou barvou nebo nude odstínem. Vašim nehtům bude letos slušet i žlutá barva.
Článek
Žena se fotí ve zkušebních kabinkách různých obchodů s oblečením. Chce ukázat, jak tyto obchody opticky klamou zákazníka
Žena se fotí ve zkušebních kabinkách různých obchodů s oblečením. Chce ukázat, jak tyto obchody opticky klamou zákazníka Nákup nového oblečení je mnohem složitější proces než se může na první pohled zdát. Najít ten správný kousek, který přesně odpovídá našim představám, není tak úplně hračka a věřte, že i když jej najdete, nemusí to ihned znamenat, že vám padne jako ulitý.
Článek
Legíny nejsou jenom na doma: Abyste se vyhnula trapasu, musíte je umět nosit
Legíny nejsou jenom na doma: Abyste se vyhnula trapasu, musíte je umět nosit Jsou pohodlné, nikde nás neškrtí, skvěle se nosí a mají velmi snadnou údržbu. Řeč je o legínách, které jsou velmi oblíbeným módním kouskem českých žen. Je důležité si ale uvědomit, že se neoblékáme jenom samy pro sebe, ale i pro své okolí. Nošení legín má svá nepsaná pravidla, která se vyplatí dodržovat. Jedině tak se vyhnete pořádnému trapasu.