Kategorie Domácnost

Článek
Nekvete vám orchidej? Tři stroužky česneku ji donutí opět vykvést
Nekvete vám orchidej? Tři stroužky česneku ji donutí opět vykvést Jak je to dlouho, co kvetla vaše oblíbená orchidej? Jestli vám tato vznešená pokojová rostlina dělala svými květy potěchu už před několika měsíci, měli byste ji v jejím opětovném rozkvětu něčím podpořit. Nejlepším řešením je použít česnek, který díky obsaženým látkám orchidej donutí, aby znovu vykvetla. Jak tedy na to?
Článek
Známe nejlepší přírodní hnojivo na jahody: Vsaďte na kopřivy, chemie proti nim nemá šanci
Známe nejlepší přírodní hnojivo na jahody: Vsaďte na kopřivy, chemie proti nim nemá šanci Pěstujete na zahradě nebo ve velkém květináči na balkóně jahody? Jistě se už teď těšíte na červnovou a červencovou úrodu sladkých a chutných červených plodů. Abyste si mohli jahod užívat do sytosti, právě nastává vhodný čas k tomu, abyste jahodníky přihnojili. Zapomeňte ale na chemii, vyzkoušejte přírodní hnojivo vyrobené z kopřiv.
Článek
Jak se zbavit pavouků nebo myší u vás doma? Bude vám stačit pouze sáček čaje!
Jak se zbavit pavouků nebo myší u vás doma? Bude vám stačit pouze sáček čaje! Trápí vás ve vaší domácnosti pavouci nebo myši? Už nemusíte utrácet spousty peněz, abyste se jich zbavili a ani už nemusíte používat nebezpečné chemikálie. Vše, co budete potřebovat, je čajový sáček a trochu vody!
Článek
Staré pneumatiky nepatří na odpis: Vytvořte z nich nádherné zahradní dekorace
Staré pneumatiky nepatří na odpis: Vytvořte z nich nádherné zahradní dekorace Přezouvali jste koncem března pneumatiky na svém autě ze zimních na letní? Pokud jsou tyto zimní pneumatiky pro váš osobní automobil už nepoužitelné, rozhodně je nevyhazujte, ale dejte jim druhou šanci. Zvlášť teď na jaře si můžete z pneumatik vyrobit stylové dekorace na zahradu. A to nejen truhlíky na květiny, ale třeba i zahradní jezírko.