"Ženy za volant nepatří," křičel muž z Texasu poté, co postřelil celkem šest žen

"Ženy za volant nepatří," křičel muž z Texasu poté, co postřelil celkem šest žen Zdroj: Emergency Resource Technologies - Shopify

Šokující zpráva z Texasu. Devětadvacetiletý muž tam postřelil šest žen za volantem jen kvůli tomu, že podle něj nemají co řídit. Svoje chování původně situoval jako sebeobranu, pravda se zaostalým motivem však nakonec stejně vyšla najevo.

Za celou záležitostí stojí texaský rodák Nicholas Martin D'Agostino. Zprvu byl zatčen ve městě Katy za střelbu na dvě řidičky, které měly údajně najíždět do jeho pruhu a ohrožovat ho na životě. První oběť byla zasažena do ruky a druhá jen několik milimetrů od srdce. D'Agostino byl i přesto následně propuštěn, jelikož složil kauci v hodnotě 1,6 milionu Kč a líčil, že šlo pouze o sebeobranu.

Jeho pobyt na svobodě však netrval dlouho. Postřelená žena totiž po probuzení začala vypovídat a pachatel se musel vrátit za mříže. Při procesu byl také obviněn z dalších čtyř pokusů o vraždu stejného charakteru. Celkem měl postřelit až šest žen, důvod je přitom naprosto zvrhlý. Jednoduše nemohl vystát ženy za volantem.

Zdroj: twitter.com "Vyšetřovatelé z okresu Harris County zatkli Nicholase D'Agostinu za dodatečné obvinění z útoku se smrtící zbraní, momentálně je umístěn ve vazbě," prohlásil šerif tamního oddělení.

Nicholas Martin D'Agostino Zdroj: twitter.com D'Agostino své názory rád a často prezentoval i na sociálních sítích, jak ostatně uvedl sám prokurátor případu: "Neustále tvrdil, že jediným smyslem žen je pouze rodit chlapce. Také opakoval, že je nepřípustné, aby ženy řidily auta."

Autor:
Publikováno: 21. 9. 2018 18:20 Nahlásit obsah