Kategorie Ženy

Článek
Orální sex podle horoskopu: Které znamení vám to udělá nejlíp pusou?
Orální sex podle horoskopu: Které znamení vám to udělá nejlíp pusou? Říká se, že na orální sex musíte mít talent. Jestli dokonale ovládáte tuto techniku a dokážete svého partnera přivést až do nebe, ovlivňuje také znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Dokážete svého partnera dokonale uspokojit pusou, nebo je s vámi nuda? Pokud patříte mezi následujících pět znamení, orální sex je vaší doméno číslo 1.
Článek
9 důvodů, proč může pohlavní styk ženu bolet. Zažíváte bolest také?
9 důvodů, proč může pohlavní styk ženu bolet. Zažíváte bolest také? Sex by vlastně mělo být to nejpříjemnější, co se dá na této planetě zažít. Pokud však při něm zažíváme nežádoucí bolest, už to příjemné není a na řadě jsou obavy. Někdy to může být zdravotním stavem a je na místě navštívit gynekologa či urologa. Ale co když je vše, jak má být a přesto to není ono?
Článek
Deset ženských návyků a zlozvyků, které muže dovádí až na okraj šílenství!
Deset ženských návyků a zlozvyků, které muže dovádí až na okraj šílenství! Dnes vám přinášíme horký seznam, který nese název "10 návyků, které ženy či dívky dělají a muže tím doslova přivádí k šílenství!
Článek
Je vaše znamení zvěrokruhu mezi touto pěticí? Potom patříte mezi ty, které umí vztah pěkně rozbouřit
Je vaše znamení zvěrokruhu mezi touto pěticí? Potom patříte mezi ty, které umí vztah pěkně rozbouřit Pokud je vaše znamení zvěrokruhu právě v této pětici, patříte mezi ty, které mnozí považují za pěkné potvory, jež dokážou s každým mužem pěkně zatočit.
Článek
"Ženy za volant nepatří," křičel muž z Texasu poté, co postřelil celkem šest žen
"Ženy za volant nepatří," křičel muž z Texasu poté, co postřelil celkem šest žen Šokující zpráva z Texasu. Devětadvacetiletý muž tam postřelil šest žen za volantem jen kvůli tomu, že podle něj nemají co řídit. Svoje chování původně situoval jako sebeobranu, pravda se zaostalým motivem však nakonec stejně vyšla najevo.
(40) Načíst více