Kategorie Policie

Článek
"Ženy za volant nepatří," křičel muž z Texasu poté, co postřelil celkem šest žen
"Ženy za volant nepatří," křičel muž z Texasu poté, co postřelil celkem šest žen Šokující zpráva z Texasu. Devětadvacetiletý muž tam postřelil šest žen za volantem jen kvůli tomu, že podle něj nemají co řídit. Svoje chování původně situoval jako sebeobranu, pravda se zaostalým motivem však nakonec stejně vyšla najevo.
Článek
Tohle jinde neuvidíte! Tesla Model S jako policejní vůz v Lucembursku
Tohle jinde neuvidíte! Tesla Model S jako policejní vůz v Lucembursku V ostatních zemích světa by to nejspíše neprošlo. Přece jen cena je hodně vysoká a lidem platícím daně se to nemusí vůbec líbit, jako například v USA. V Lucembursku je situace ovšem zcela jiná, tamní policie se může pochlubit nevídaným služebním vozidlem - tím je Tesla Model S.
Článek
BMW 530d ve službách Austrálie, tamní dálniční policie posiluje
BMW 530d ve službách Austrálie, tamní dálniční policie posiluje Australská policie opět rozšiřuje svůj vozový park. Na tamních dálnicích bude nově hlídkovat celkem 80 vozů BMW 530d, které mají zajistit bezpečný a hladký průběh v dopravě.
Článek
Škoda Karoq v policejních službách! Premiéru má ve Velké Británii
Škoda Karoq v policejních službách! Premiéru má ve Velké Británii Škoda Auto má v oblasti dodávání vozidel pro potřeby záchranných složek již letité zkušenosti. Svoje speciálně upravené vozy nedistribuuje jenom v Česku, nýbrž i v dalších zahraničních zemích. Tentokrát rozšíří Velká Británie svůj policejní sbor o model Karoq.
(110) Načíst více