Škoda Karoq v policejních službách! Premiéru má ve Velké Británii

Škoda Karoq v policejních službách! Premiéru má ve Velké Británii Zdroj: carscoops.com

Škoda Auto má v oblasti dodávání vozidel pro potřeby záchranných složek již letité zkušenosti. Svoje speciálně upravené vozy nedistribuuje jenom v Česku, nýbrž i v dalších zahraničních zemích. Tentokrát rozšíří Velká Británie svůj policejní sbor o model Karoq.

Nejedná se samozřejmě o klasickou verzi Karoqu, auto muselo být přetvořeno k obrazu policejnímu. Byly přidány majáky, pruhy a nápisy jako součást tradičního policejního rozpoznávacího vzoru.

Interiér obdržel standardní moderní výbavu určenou pro policejní každodenní činnost včetně několika pomocných asistentů pro mrtvý úhel, sledování chodců a naléhavé brzdění. Ve vozidle také nechybí skládatelná zadní sedadla, díky kterým lze z původních 521 litrů udělat prostor o 1810 litrech.

Státem využívaná vozidla značky Škoda Zdroj: Škoda Auto Pod kapotou se nachází celkem 4 pohonné jednotky - dvakrát benzín TSI a dvakrát nafta TDI. Ty pak dosahují výkonu 115 koní (86 kW), nebo 150 koní (110 kW). Motory mohou být propojeny skrze sedmistupňovou DSG.

Pro srovnání model Kodiaq pro potřeby záchranných služeb Zdroj: wykop.pl Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 16. 8. 2018 19:03 Nahlásit obsah