Kategorie Auta

Článek
Tohle jinde neuvidíte! Tesla Model S jako policejní vůz v Lucembursku
Tohle jinde neuvidíte! Tesla Model S jako policejní vůz v Lucembursku V ostatních zemích světa by to nejspíše neprošlo. Přece jen cena je hodně vysoká a lidem platícím daně se to nemusí vůbec líbit, jako například v USA. V Lucembursku je situace ovšem zcela jiná, tamní policie se může pochlubit nevídaným služebním vozidlem - tím je Tesla Model S.
Článek
UFO? Ne. Tohle je nosná raketa, která na dálnici nepřímo způsobila dopravní nehodu
UFO? Ne. Tohle je nosná raketa, která na dálnici nepřímo způsobila dopravní nehodu Znáte ten pocit, když se před vámi zjeví něco neočekávaného a vlivem toho na chvíli zcela ztratíte pozornost? Muž z videa níže by o tom mohl nechvalně vyprávět, svoji chvilku si vybral totiž v ten nejhorší moment - na dálnici, zrovna když na obloze prolétala nosná raketa Falcon 9.
Článek
Jaguar XF Sportbrake táhl lyžaře téměř dvoustovkou, překonali světový rekord
Jaguar XF Sportbrake táhl lyžaře téměř dvoustovkou, překonali světový rekord Guinessova kniha rekordů zahrnuje opravdu mnoho bizarních disciplín, jednou z nich je "lyžař tažený autem." Právě v této disciplíně byl stanoven nový rekord Jaguarem XF Sportbrake a lyžařem jménem Graham Bell.
Článek
BMW 530d ve službách Austrálie, tamní dálniční policie posiluje
BMW 530d ve službách Austrálie, tamní dálniční policie posiluje Australská policie opět rozšiřuje svůj vozový park. Na tamních dálnicích bude nově hlídkovat celkem 80 vozů BMW 530d, které mají zajistit bezpečný a hladký průběh v dopravě.
Článek
Bugatti představuje model Divo za 130 milionů Kč. Je hbitější a ostřejší oproti svému předchůdci
Bugatti představuje model Divo za 130 milionů Kč. Je hbitější a ostřejší oproti svému předchůdci Nové Bugatti Divo je ve své podstatě přepracovaný Chiron, jedná se však stále o plnohodnotnou exkluzivitu se sportovním charakterem. Předvést se má hlavně v zatáčkách díky zvýšenému přítlaku a lepší aerodynamice.
Článek
Evropská unie chce prosadit, aby mělo každé nové auto automatický systém brzdění
Evropská unie chce prosadit, aby mělo každé nové auto automatický systém brzdění Evropská komise se na popud parlamentních návrhů ze sektoru dopravy zabývá možností, zda-li povinně zavést ve všech nových autech automatický systém brzdění. Má to prý napomoct k bezpečnosti na silnicích. Ať už momentálně padne jakékoliv rozhodnutí, je zřejmé, že do budoucna se tomuto opatření nejspíše nevyhneme.
Článek
F1 se zbláznila! Atraktivní hostesky na startech končí, nahradí je děti
F1 se zbláznila! Atraktivní hostesky na startech končí, nahradí je děti Sportovní akce a krásné dívky - to byla kdysi neoddělitelná skutečnost, nyní bohužel postupně ale zcela jistě jen forma vzpomínek a minulosti.
(817) Načíst více