Porota jí s výběrem písně vůbec nevěřila. Po chvíli ale sám kat Simon skočil po zlatém bzučáku. WOW!

Sarah Ikumu. Tak se jmenuje hlavní postava dnešního videa. Je jí pouhých 15 let a je žačkou základní školy. Obyčejná náctiletá dívka. Z řady svých vrstevníků se však vymyká jedním ze svých talentů. Miluje zpěv a v jejím hrdle se ukrývá hlas silný jako kostelní zvon! Tomu tak úplně nevěřili porotci talentové soutěže Britain's Got Talent...

Na pódium vstoupila naprosto suverénně. Nikdo z diváků by jí rozhodně netipoval 15 let. Jako první s ní začal komunikovat porotce Simon. Jeden z nejpřísnějších. Představila se a sdělila porotě výběr svojí písně. Porota se vzájemně pohledy shodla, že tato píseň bude pro dívku velice "těžký oříšek". Vybrala si totiž píseň „And I Am Telling You“ od Jennifer Hudson.

Když zčala zpívat první tóny písně, nikomu v hledišti nedala šanci ani trochu zpochybnit její talent. Její představení začíná ve 40. sekundě videa. Budete rozhodně ohromeni! Porota také ocenila její přirozenost a skvělý dojem udělala i na publikum. Dívka postoupila až do samotného finále!

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 7. 4. 2019 13:01 Nahlásit obsah
Témata: Auta