Kněž požádal nevěstu, ať udělá sestře místo. To, co potom udělal ženich, šokovalo všechny přítomné!

Ashley a Hannah jsou nejenom sestry, ale také velmi dobré přítelkyně. Když Ashley zjistila, že její mladší sestra je tak trochu jiná, vůbec jí to nevadilo a nijak to nepoznamenalo jejich vztah. Hannah má Downův syndrom a velmi silnou cukrovku. Ashley se za svou sestru a její postižení nikdy nestyděla a chovala se k ní, jako kdyby byla zcela zdravá.

Když se Ashley zamilovala do Willa a seznámila ho se svou sestrou, poznal ihned, že jejich sesterská láska je opravdu ojedinělá. Hannah ho udivila svou bezprostředností a smyslem pro humor. Stala se jeho kamarádkou, která neznala faleš, intriky a podlé jednání.

V den jejich sňatku s Ashley se Will rozhodl překvapit nejenom svou nastávající, ale i Hannah. Jakmile kněz oddal snoubence, požádal nevěstu, aby udělala místo své sestře. Ashley ani Hannah nic netušily, ale kněze poslechly. Hannah předstoupila, Will před ni pokleknul a zeptal se jí, zda se chce stát jeho přítelkyní na celý život. Hannah pochopitelně souhlasila, a tak kněz začal s novým obřadem. „Slibuješ, že budeš Willova nejlepší kamarádka, budeš mu vyprávět hloupé vtípky a starat se o něj?“ Totéž se zeptal i Willa. Oba s úsměvem souhlasili. Co dodat?  Dojemný a krásný příběh lidí s velkým srdcem!

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 8. 4. 2019 15:08 Nahlásit obsah
Témata: Auta