Kategorie Škoda

Článek
Jak bude vypadat Škoda Octavia 2020? Přinášíme žhavé podrobnosti!
Jak bude vypadat Škoda Octavia 2020? Přinášíme žhavé podrobnosti! Jeden z nejpopulárnějších modelů Škody a aut obecně v České republice se dočká dalšího zcela nového pokračování - řeč je o Octavii IV. generace. Nějakou dobu si však budeme muset ještě počkat, očekávaný bestseller bude nejspíše odhalen v druhé polovině roku 2019 po boku nového Golfu. Na trh by se pak měla nové Octavia dostavit začátkem roku 2020.
Článek
Škoda Karoq v policejních službách! Premiéru má ve Velké Británii
Škoda Karoq v policejních službách! Premiéru má ve Velké Británii Škoda Auto má v oblasti dodávání vozidel pro potřeby záchranných složek již letité zkušenosti. Svoje speciálně upravené vozy nedistribuuje jenom v Česku, nýbrž i v dalších zahraničních zemích. Tentokrát rozšíří Velká Británie svůj policejní sbor o model Karoq.
Článek
Tohle je nejrychlejší Škoda Octavia v ČR! Kraluje s výkonem 470 koní
Tohle je nejrychlejší Škoda Octavia v ČR! Kraluje s výkonem 470 koní Octavie nebývají ve světě častým terčem tuningu, u nás je situace poněkud jiná, byť stále v poměrně málo frekventovaném měřítku. Většinou tyto počiny nedopadají vůbec dobře a hodí se spíše k pobavení na internetu. Tentokrát tu však máme kvalitní záležitost od českého úpravce RSR-Performance.
Článek
Škoda už i v Singapuru! Představila první showroom
Škoda už i v Singapuru! Představila první showroom Škoda Auto pokračuje ve své expanzi v Asii a tentokrát rozšiřuje svoje působení v Singapuru. Je evidentní, že se Škodě daří navyšovat počet svých trhů a prodávat stále vyšší počet vozů.
(64) Načíst více