Škoda už i v Singapuru! Představila první showroom

Škoda už i v Singapuru! Představila první showroom Zdroj: skoda-storyboard.com

Škoda Auto pokračuje ve své expanzi v Asii a tentokrát rozšiřuje svoje působení v Singapuru. Je evidentní, že se Škodě daří navyšovat počet svých trhů a prodávat stále vyšší počet vozů.

Značka má v plánu expandovat i v dalších státech jihovýchodní Asie, celkově má navýšit svoji působnost ze současných 102 trhů až na 120. V Singapuru sice platí limit pro stanovený počet nových soukromých aut na jednotlivce, to však prý není pro automobilku žádný problém. Bere to jako významný milník pro vstup na další trhy zejména v Asii.

V Singapuru prodává Škoda momentálně pět modelů - Kodiaq, Karoq, Rapid Spaceback, Octavia (RS) a Superb. Showroom slouží kromě funkce obchodního partnera také jako importér.

Rozšiřování trhů je výsledkem vytyčeného programu Strategie 2025, tím to ale zdaleko nekončí. Zahrnuje i digitalizaci, umělou inteligenci (autonomní řízení) a elektromobilitu.

Zdroj: skoda-storyboard.com Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 7. 8. 2018 20:33 Nahlásit obsah