Kategorie Usa

Článek
"Ženy za volant nepatří," křičel muž z Texasu poté, co postřelil celkem šest žen
"Ženy za volant nepatří," křičel muž z Texasu poté, co postřelil celkem šest žen Šokující zpráva z Texasu. Devětadvacetiletý muž tam postřelil šest žen za volantem jen kvůli tomu, že podle něj nemají co řídit. Svoje chování původně situoval jako sebeobranu, pravda se zaostalým motivem však nakonec stejně vyšla najevo.
Článek
Létání a jízda po zemi v jednom? Tohle je první létající sportovní vůz na světě
Létání a jízda po zemi v jednom? Tohle je první létající sportovní vůz na světě Společnost Samson Motors přišla s revolučním nápadem, bude vyrábět první létající sportovní vůz na světě, ponese jméno Switchblade. Na trhu má být přitom k dostání již brzy.
Článek
Need for Speed 2? Mustang při pronásledování ujel policii, nepřečetli ani značku
Need for Speed 2? Mustang při pronásledování ujel policii, nepřečetli ani značku Řidič měl v černém Fordu Mustang kromě vysokého výkonu také kopu štěstí. Nejenže ujel policejní hlídce, která to po chvilce radši vzdala, ale dokonce zvládl projet silnicí, kde ročně dochází k četným nehodám. Silnice není na tak vysokou rychlost stavěná, i to byl jeden z důvodů, proč se policisté vzdali pronásledování v nočních hodinách.
Článek
Muž si ze strachu upravil auto na styl vozíku římských gladiátorů
Muž si ze strachu upravil auto na styl vozíku římských gladiátorů Vsadíme se, že takovou úpravu jste ještě neviděli, minimálně ne v takovém rozsahu. Tenhle muž si evidentně chce při svých cestách držet co největší rozestup od ostatních aut a to až takovým způsobem, že ohrožuje bezpečnost na silnicích. Jenže je to Amerika, konkrétně Texas, kde to tamní zákony povolují.
(21) Načíst více