Muž si ze strachu upravil auto na styl vozíku římských gladiátorů

Muž si ze strachu upravil auto na styl vozíku římských gladiátorů Zdroj: Jalopnik

Vsadíme se, že takovou úpravu jste ještě neviděli, minimálně ne v takovém rozsahu. Tenhle muž si evidentně chce při svých cestách držet co největší rozestup od ostatních aut a to až takovým způsobem, že ohrožuje bezpečnost na silnicích. Jenže je to Amerika, konkrétně Texas, kde to tamní zákony povolují.

Tyto vyčnívajícími středy u všech čtyř kol na červeném Cadillacu ATS mohou připomínat "swangas," což je v zásadě ta samá úprava, akorát neprováděná za tímto účelem a opravdu o dost kratší, spíše to sloužilo jako součást doplňku amerického trendu se co nejvíce odlišit - například éra Lowriderů či Slabs.

Z dob o hodně starších to pak může připomínat vozíky římských gladiátorů používané pro závodění nebo souboj. Tak či onak, onen muž by měl spíše vyhledat odbornou pomoc, než někdo zbytečně přijde k úrazu. I přes to, že si někdy říkáme, že by se to i hodilo, tudy cesta prostě nevede.

Zdroj: Jalopnik Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 18. 4. 2018 19:54 Nahlásit obsah