Kategorie Tuning

Článek
Upravený Mustang s motorem uprostřed má 850 koní! Vyroben byl jenom jeden a najdete ho i ve videohře
Upravený Mustang s motorem uprostřed má 850 koní! Vyroben byl jenom jeden a najdete ho i ve videohře Jedná se o projekt inženýra Terryho Lipscomba, který za pomocí společností Eckert’s Rod & Custom a Hardison Metal Shaping vytvořil kombinovaný Ford GT první generace a Mustang Mach 1 z roku 1969 - zvaný Mach 40.
Článek
Muž si ze strachu upravil auto na styl vozíku římských gladiátorů
Muž si ze strachu upravil auto na styl vozíku římských gladiátorů Vsadíme se, že takovou úpravu jste ještě neviděli, minimálně ne v takovém rozsahu. Tenhle muž si evidentně chce při svých cestách držet co největší rozestup od ostatních aut a to až takovým způsobem, že ohrožuje bezpečnost na silnicích. Jenže je to Amerika, konkrétně Texas, kde to tamní zákony povolují.
Článek
Tuningová firma upravila opravdu nevídané Mitsubishi Lancer Ralliart. Líbí se vám?
Tuningová firma upravila opravdu nevídané Mitsubishi Lancer Ralliart. Líbí se vám? Bulharské tuningové firmě se dostal do rukou Mitsubishi Lancer Ralliart, což není zrovna auto typické pro tuning, ještě k tomu pro tak rozsáhlý. Výsledek může někomu připadat dosti nevhodný, pro jiné zase velmi stylové auto. No, posuďte sami…
(68) Načíst více