Tuningová firma upravila opravdu nevídané Mitsubishi Lancer Ralliart. Líbí se vám?

Tuningová firma upravila opravdu nevídané Mitsubishi Lancer Ralliart. Líbí se vám? Zdroj: Vilner

Bulharské tuningové firmě se dostal do rukou Mitsubishi Lancer Ralliart, což není zrovna auto typické pro tuning, ještě k tomu pro tak rozsáhlý. Výsledek může někomu připadat dosti nevhodný, pro jiné zase velmi stylové auto. No, posuďte sami…

Majitel investoval do úprav zhruba částku odpovídají ceně samotného automobilu. Ten si převzala firma Vilner, sídlící v Sofii, jejímž cílem bylo předělat auto na "Allroads Ronin".

Přehled provedených změn:

Exteriér

Jenž upoutá hlavně dvěma tykadly diodových světel v přední části. Dále si můžeme všimnout rudých výdechů na kapotě, japonského vzoru draka na střeše a v zadní části 3D název Ronin, od kterého se táhne černý vinylový polep opět až ke kapotě.

Auto má pak o 20 mm zvýšený podvozek a kola s též rudým nástřikem.

Zdroj: Vilner

Interiér

je doslova nablýskaný. Na vnitřní straně střechy můžete zpozorovat ten samý vzor, který je na straně vnější. Nejvíce ale uchvátí speciální obložení z pravého dřeva, velur ve tvaru skládaného samurajského brnění a také polepy, které spolu dotváří pocit úctyhodné kombinace v japonském stylu.

Dále je pak v autě nainstalováno 35 kg tlumícího materiálů, který uvnitř snižuje hluk až 2,5 krát. Taková zátěž navíc není pro toto Mitsubishi s výkonem 241 koní žádným problémem.

Zdroj: Vilner Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 31. 3. 2018 17:22 Nahlásit obsah