Podívejte se, co je uvnitř sedadla Mercedesu-Benz třídy S. Zvědavý YouTuber ho rozřezal skrz naskrz

Podívejte se, co je uvnitř sedadla Mercedesu-Benz třídy S. Zvědavý YouTuber ho rozřezal skrz naskrz Zdroj: YouTube.com

YouTuberská dvojice otce a syna si může připsat další zářez, tentokrát si vzali do parády luxusní Mercedes-Benz S 450. A o co že se vlastně jedná? Tito dva rodinní parťáci zkoumají vše, co naleznete v těch nejbizarnějších předmětech - dnes to schytala sedačka německé limuzíny.

A jak vůbec dostali možnost rozpárat zrovna tuto sedačku? Otec Lincoln si vypůjčil na víkend Mercedes-Benz S 450 a z auta měl takovou radost, že to musel ihned povědět svým přátelům v automobilce.

Ti vzápětí dostali nápad, zdali by nejel přímo do Stuttgartu, kde se vyrábí sedadla. Konečně se tedy mohl pustit do toho, co mu jde nejlépe - párat předměty skrz naskrz.

Zdroj: YouTube.com Uvnitř určitě nenašel jen tupou výplň. Nachází se tam rovnou celý synchronizovaný systém zajišťující masáže lávovými kameny. Na fotkách můžete vidět zhruba jeho složení - cívky, nafukovací polštářky, dráty, trubičky na vzduch, rozvody a to vše zaobaleno vrstvou měkké pěny hned pod perforovanou kůží.

Zdroj: YouTube.com Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 27. 4. 2018 20:53 Nahlásit obsah