Jak přišel britský YouTuber k luxusním supersportům? Podváděl důchodce

Jak přišel britský YouTuber k luxusním supersportům? Podváděl důchodce Zdroj: YouTube.com

Jistý Anthony Locke si založil YouTube kanál s tím, že na něm bude zveřejňovat videa se svými supersporty jako třeba je Porsche 911, Audi R8, Mercedes B180 nebo Lamborghini Gallardo. Jenže si YouTube neužije tolik, jak asi plánoval. Čeká ho totiž vězení.

Zhruba 700 tisíc fanoušků si tak bude muset na další video ještě nějakou dobu počkat, konkrétně se půjde zchladit na celých pět let. Otázka je, jaké auto na dalším videu po zabavení supersportů uvidíme - na začátku bychom to spíše viděli na koloběžku, ale kdo ví.

O jakou podvodnou činnost se vlastně jednalo? Anthony vymyslel společně se svým komplicem Rayem Kingem poměrně rafinovaný způsob, jak seniory přesvědčit a využít. Zaručili se za to, že po odblokování jejich penzijních fondů dají jednu polovinu peněz jim a druhou za ně investují. To pak samozřejmě neudělali, Anthony a Ray jen shrábli peníze.

Takhle okradli až 16 lidí s výdělkem 30 milionů korun. Kdo chce moc, nemá nic - bublina praskla a kluci půjdou sedět.

Zdroj: YouTube.com Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 1. 5. 2018 13:07 Nahlásit obsah
Loading...