Kategorie top 5

Článek
TOP 5 nejrychlejších piratů silnic. Známe jejich rychlost i následný trest!
TOP 5 nejrychlejších piratů silnic. Známe jejich rychlost i následný trest! Jsou místa, kde se dá menší překročení limitu rychlosti ještě tolerovat. Jenže páni z našeho výběru nastavili zcela novou laťku, kterou nepřekoná jen tak někdo. Kombinace obrovské rychlosti a určitých úseků se může jevit normálním lidem jako návod na sebevraždu, přes to se našlo několik šílenců. Pak jsou tu i dálniční piráti, i ti ale hazardovali.
Článek
Prosté činnosti, které škodí vašemu autu. Děláte je možná nevědomky i vy
Prosté činnosti, které škodí vašemu autu. Děláte je možná nevědomky i vy Všem je asi jasné, že postupné stárnutí a opotřebení auta je jeho nevyhnutelnou součástí. Pořád je to ale majitel, který rozhoduje, jak takový postup bude rychlý. Čas se ovlivnit nedá, ale přístup ano. A všichni chceme, aby vydrželo co možná nejdéle a v tom nejlepším stavu.
Článek
Podívejte se na pět nejzajímavějších aut Donalda Trumpa. Nic skromného rozhodně nečekejte!
Podívejte se na pět nejzajímavějších aut Donalda Trumpa. Nic skromného rozhodně nečekejte! Současný prezident Donald Trump nashromáždil za svůj život opravdu velké množství nejrůznějších aut. Kupodivu to převážně nejsou extravagantní a excentrická auta, jak se ostatně Trump sám často prezentuje, ale spíš auta typická pro klasického bohatého Američana. Tedy jsou vidět, jsou luxusní a mají snad i něco do sebe.
(7) Načíst více