Podívejte se na pět nejzajímavějších aut Donalda Trumpa. Nic skromného rozhodně nečekejte!

Podívejte se na pět nejzajímavějších aut Donalda Trumpa. Nic skromného rozhodně nečekejte! Zdroj: https://drivetribe.com/

Současný prezident Donald Trump nashromáždil za svůj život opravdu velké množství nejrůznějších aut. Kupodivu to převážně nejsou extravagantní a excentrická auta, jak se ostatně Trump sám často prezentuje, ale spíš auta typická pro klasického bohatého Američana. Tedy jsou vidět, jsou luxusní a mají snad i něco do sebe.

Ferrari F430

Zdroj: www.autonews.fr

Asi to nejrychlejší z Donaldovy garáže. Auto jinak nemá žádné speciální úpravy, je v "standardním" vybavení, což u Ferrari ovšem neznamená nic pohoršujícího.

Mercedes SLR McLaren

Zdroj: www.luxusbenz.com

Velice stylový a sofistikovaný vůz hodný snad každého bohatšího podnikatele, tím byl pochopitelně i Trump. O koupi SLR se vede historka, že si ho údajně převzal přímo před Trump Tower v New Yorku, protože se mu nechtělo do Evropy. Vedle SLR má dokonce i dvanáctiválcovou třídu S 600.

Cadillac Escalade

Zdroj: www.topspeed.com

Je to velké, hodně to žere a vypadá to docela drsně. Ani tohle nechybí v jeho garáži.

Rolls-Royce Silver Cloud

Zdroj: mundohispanico.com

Tak za tento sběratelský kousek ho musí pochválit snad i jeho největší odpůrce. Tento Silver Could z roku měl dokonce Trump jako jedno z prvních aut. Každopádně chválíme.

Zlatý chopper

Zdroj: www.elespectador.com Ne že by tohle bylo auto, nicméně v TOPce rozhodně chybět nemůže. Tento exemplář si nechal Trump postavit na zakázku, některé jeho části jsou pokryté čtyřiadvacetikarátovým zlatem. Stroj byl postaven u Orange County Choppers.

Autor:
Publikováno: 1. 2. 2018 10:47 Nahlásit obsah
Loading...