Kategorie Rychlost

Článek
Jaguar XF Sportbrake táhl lyžaře téměř dvoustovkou, překonali světový rekord
Jaguar XF Sportbrake táhl lyžaře téměř dvoustovkou, překonali světový rekord Guinessova kniha rekordů zahrnuje opravdu mnoho bizarních disciplín, jednou z nich je "lyžař tažený autem." Právě v této disciplíně byl stanoven nový rekord Jaguarem XF Sportbrake a lyžařem jménem Graham Bell.
Článek
Bugatti představuje model Divo za 130 milionů Kč. Je hbitější a ostřejší oproti svému předchůdci
Bugatti představuje model Divo za 130 milionů Kč. Je hbitější a ostřejší oproti svému předchůdci Nové Bugatti Divo je ve své podstatě přepracovaný Chiron, jedná se však stále o plnohodnotnou exkluzivitu se sportovním charakterem. Předvést se má hlavně v zatáčkách díky zvýšenému přítlaku a lepší aerodynamice.
Článek
Zrychlení 0-100 km/h pod dvě sekundy? Tak rychlý má být nový elektrický hypersport
Zrychlení 0-100 km/h pod dvě sekundy? Tak rychlý má být nový elektrický hypersport Zatím se ještě žádnému hypersportu nepovedlo dosáhnout takového zrychlení za tak krátký čas. To se má ale vše změnit v designérském studiu Pininfarina ve spolupráci s chorvatskou automobilkou Rimac. Představeno má být už v roce 2020.
Článek
78letý stařík uháněl po dálnici na babetě. Co na to policisté?
78letý stařík uháněl po dálnici na babetě. Co na to policisté? Na dálnici jste už určitě museli vidět spoustu podivuhodných situací, které vás vyvedly z míry. Nicméně se vsadíme, že jste ještě neviděli skoro osmdesátiletého staříka uhánět na babetě. Dění se událo na jedné z bratislavských dálnic.
(179) Načíst více