Policie odstavila při kontrole tři vozy. Uvnitř nalezla něco naprosto nepochopitelného

Policie odstavila při kontrole tři vozy. Uvnitř nalezla něco naprosto nepochopitelného Zdroj: https://twitter.com/EmergenciasSev

Krádeže byly, jsou a budou. Zloději se vždy přizpůsobí době a najdou si potřebnou cestu. Třeba oproti roku 2016 přibylo až o třetinu krádeží aut, takže buďte na pozoru. V tomto případě se nicméně nejedná o odcizení vozu, spíše byl použit k odcizení něčeho jiného. Něčeho, co baví snad i ty největší moralisty.

Jistá rodinná pětice ze Španělska se při krádeži pomerančů rozhodla využít prostor svých aut doslova na maximum, vlastně to slovo pozvedla na úplně nový level. Po otevření dveří se z aut valily zcela nekontrolovaně další a další pomeranče, byly prostě všude.

Zdroj: twitter.com Zloději se ve finále prozradili sami, jak se říká „kdo chce moc, nemá nic“. Auta byla naprosto přetížená a právě to policisty vybídlo k osudné kontrole.

Zdroj: twitter.com Celkem ukradli přes 4 000 kg ovoce v hodnotě zhruba 40 tis. Kč. Při výpovědi pak pachatelé synchronizovaně tvrdili, že plody našli u cesty, nicméně místo činu nedaleko Sevilly ve Španělsku se podařilo dohledat prakticky hned.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 3. 3. 2018 23:55 Nahlásit obsah
Loading...