Jak získat uznávané Porsche 911 pouze za 100 liber? Má to ale jediný háček!

Jak získat uznávané Porsche 911 pouze za 100 liber? Má to ale jediný háček! Zdroj: https://www.autoblog.nl

Opravdu se nejedná o překlep v počtu nul z nadpisu a dokonce ani o podvod ve stylu prodávání hrnců důchodcům. Bude vám jen stačit pár mincí a k tomu pořádná dávka štěstí, což už je docela rozdíl v porovnání s tím, pokud byste museli platit plnou cenu za toto auto.

Konkrétně se jedná o Porsche 911 993 Carrera 2 generace 964 z roku 1990, které se rozhodl jeden Brit prodat ne zrovna tradičním způsobem, byť v poslední době poměrně oblíbeným. Musíme říct, že se jedná o dost lákovou možnost a to vcelku i s reálnou šancí na úspěch.

Zdroj: luckyfkr.com

Jak ho tedy získat? 

V podstatě se jedná o jakousi loterii - neboli také soutěž kvůli legitimitě státní ústavy, ve které si zakoupíte los za 100 liber (tedy cca 3 000 Kč) a pak už stačí jen čekat na vyhlášení výherců, které proběhne 17. prosince tohoto roku. To znamená, že i vy máte příležitost získat tento legendární stroj. Ještě je třeba zmínit, že šance na výhru je poměrně vysoká a to 1 : 1000. Navíc si můžete zakoupit kolik jen lístků budete chtít, čímž se samozřejmě o dost zvýší.

Pokud nevyhrajete první místo, tak nemusíte až tolik smutnit. Cenou útěchy jsou za druhé místo hodinky Tag Heuer v hodnotě 1 000 liber (cca 30 000 Kč) a za třetí místo taktéž hodinky odpovídající 500 librám (cca 15 000 Kč).

Zdroj: luckyfkr.com

Současný stav auta?

Tak o ten se nemusíte vůbec obávat, auto je na svůj věk v ideálním stavu. Za celou dobu (27 let) má najeto 183 tis. km, přičemž byl pravidelně udržován v autorizovaném servise. V autě pak můžeme nalézt např. : sportovní výfuk, sportovní volant + automat, střešní elektrické okno, vyhřívané sedačky a nechybí ani palubní počítač. To vše zaobaleno ve stříbrném laku se speciálními koly.

Jak to vidíte vůbec vy? Zkusíte štěstí nebo zvolíte nějakou opatrnější investici?

Autor:
Publikováno: 28. 11. 2017 14:54 Nahlásit obsah
Loading...