Kategorie bazar

Článek
Většina ojetých aut se prodává s těmito impertinentními vadami. Je to až k nevíře
Většina ojetých aut se prodává s těmito impertinentními vadami. Je to až k nevíře Tuzemsko by se dalo považovat za jakousi skládku ojetých aut ze zahraničí. Když se to neprodá v cizině, u nás potom zaručeně ano a zákazníci na to nepěkně doplácí. Alespoň o tom vypovídá nejnovější statistika Asociace obchodu ojetými automobily (AOOA).
Článek
Na prodej je tahle šílená Octavia. Až uvidíte samotný vnitřek auta, dojdou vám všechna slova!
Na prodej je tahle šílená Octavia. Až uvidíte samotný vnitřek auta, dojdou vám všechna slova! Pokud patříte mezi milovníky Octavie či obecně Škody, tak se připravte na menší šok. Ty ostatní čeká alespoň záchvat smíchu, obzvlášť jakmile dojde na fotografie. Sice je pravdou, že možná tak před deseti lety to někomu mohlo přijít jako cool tuning, ale v dnešní době už prosím ne.
Článek
Jak získat uznávané Porsche 911 pouze za 100 liber? Má to ale jediný háček!
Jak získat uznávané Porsche 911 pouze za 100 liber? Má to ale jediný háček! Opravdu se nejedná o překlep v počtu nul z nadpisu a dokonce ani o podvod ve stylu prodávání hrnců důchodcům. Bude vám jen stačit pár mincí a k tomu pořádná dávka štěstí, což už je docela rozdíl v porovnání s tím, pokud byste museli platit plnou cenu za toto auto.
(2) Načíst více