Kategorie Tesla

Článek
Tohle jinde neuvidíte! Tesla Model S jako policejní vůz v Lucembursku
Tohle jinde neuvidíte! Tesla Model S jako policejní vůz v Lucembursku V ostatních zemích světa by to nejspíše neprošlo. Přece jen cena je hodně vysoká a lidem platícím daně se to nemusí vůbec líbit, jako například v USA. V Lucembursku je situace ovšem zcela jiná, tamní policie se může pochlubit nevídaným služebním vozidlem - tím je Tesla Model S.
Článek
Tradičně prostořeký Jeremy Clarkson si při testování Tesly s sebou vypůjčil pro jistotu 6 právníků
Tradičně prostořeký Jeremy Clarkson si při testování Tesly s sebou vypůjčil pro jistotu 6 právníků Jeremy Clarkson je odjakživa známý pro svoje nevybíravé výroky, kdy mu nedělá problém urazit vlastně jakoukoliv společnost. Tímto přístupem se však už několikrát dostal do potíží, proto si tentokrát vzal při testování Modelu X od Tesly pro pořad The Grand Tour rovnou šestici právníků, aby se z recese vyhnul případným dalším aférám.
Článek
Byton: FMC představuje čínskou verzi Tesly. Je tento elektrický crossover konkurentem technologického giganta?
Byton: FMC představuje čínskou verzi Tesly. Je tento elektrický crossover konkurentem technologického giganta? Čínské megaspolečnosti máme povětšinou spojeny s vykrádáním ideí a kopírováním jiných společností. Americká Tesla byla inspirací pro společnost FMC, která dala život modelu Byton, za který se opravdu stydět nemusí. Bytonu věří natolik, že si troufla na veletrh CES v Las Vegas.
Článek
Tesla ztrácí obrovské množství peněz. Přežije tento pád, nebo do dvou let zkrachuje?
Tesla ztrácí obrovské množství peněz. Přežije tento pád, nebo do dvou let zkrachuje? Podle Jima Chanose, prezidenta fondu Kynikos Associates, míří technologický gigant „hlavou proti zdi“. Budoucnost Tesly, podle expertů, jako je právě Chanos, bude připomínat divadelní tragédii.
(9) Načíst více