Tradičně prostořeký Jeremy Clarkson si při testování Tesly s sebou vypůjčil pro jistotu 6 právníků

Tradičně prostořeký Jeremy Clarkson si při testování Tesly s sebou vypůjčil pro jistotu 6 právníků Zdroj: YouTube.com

Jeremy Clarkson je odjakživa známý pro svoje nevybíravé výroky, kdy mu nedělá problém urazit vlastně jakoukoliv společnost. Tímto přístupem se však už několikrát dostal do potíží, proto si tentokrát vzal při testování Modelu X od Tesly pro pořad The Grand Tour rovnou šestici právníků, aby se z recese vyhnul případným dalším aférám.

Automobilky často vychvalují svá vozidla až do nebes a nejednou se stane, že vše není, jak zrovna tvrdí. O tom by mohl hodiny a hodiny vyprávět Jeremy Clarkson, který se již dostal kvůli tvrdé kritice testovaných automobilů několikrát do problémů.

A proč si zrovna při testování Modelu X pozval šest právníků, aby mu kryli záda? Minule totiž testoval SUV od Tesly a zanedlouho mu na stole přistála žaloba. Další testování tedy pojal s velkou opatrností, byť z recese.

Zdroj: YouTube.com Automobil od Tesly nakonec v testu dopadl velmi solidně, doporučujeme zhlédnout celý díl, protože opravdu stojí za to.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 30. 8. 2018 17:23 Nahlásit obsah
Loading...