Češi proměnili Octavii na ohromné kupé. Podívejte se na nevídanou proměnu

Češi proměnili Octavii na ohromné kupé. Podívejte se na nevídanou proměnu Zdroj: https://www.griptv.cz

O Octavii ve verzi kupé se v poslední době vedou spekulace. Třeba se k tomu Škoda časem odhodlá. Nicméně jedné soukromé společnosti se čekat nechtělo, a tak si na zakázku objednala neoficiální Octavii Coupe druhé generace. Faktem je, že se povedla náramně a níže se můžete podívat, jak to celé probíhalo.

Ona společnost nese název Sherlog (jak později i samotné auto) a celá záležitost probíhala u nás v Gogo cars. Auto má sloužit jako showcar. Celá proměna trvala 7 měsíců a základem byla Octavia 1.6 MPI.

původní auto - Octavia 1.6 MPI. Zdroj: www.griptv.cz

Karosérie se zkrátila o 12,5 cm a „B“ sloupky jsou posunuty o 22 cm. Nárazníky dostala z Octavie RS a nechybí ani nová kola. Interiér se dočkal obrovského displeje, který nahradil palubní desku. Auto získalo dokonce také homologaci (neboli "vyhláška o schvalování technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích")

Pod kapotou už to není zas taková sláva. Najdeme tam 1,6 litrový benzínový čtyřválec s výkonem 75 kW, přičemž zrychlení z nuly na sto zvládne za 12,3 vteřin.

Galerie Češi přestavěli Octavii na ohromné kupé. Podívejte se na nevídanou proměnu Češi přestavěli Octavii na ohromné kupé. Podívejte se na nevídanou… Prohlížet galerii

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 22. 2. 2018 10:16 Nahlásit obsah
Loading...