Uháněl před policii přes terminál letiště. Tohle musíte vidět!

Z Ruska občas dorazí video s příběhem, nad kterým se musíme minimálně pousmát. Výjimečné jsou i záběry, které vám ukážeme v dnešním článku. Na internetu se totiž objevila videa, která ukazují bývalého příslušníka speciálních policejních složek, jak za volantem Lady Samara prchá před policisty skrz terminál kazaňského letiště!

Na letiště se dostal po dlouhé honičce městem. Policistům se jeho jízda jevila podezřele a mysleli si, že řídí opilý. Jenže řidič Samary odmítal zastavit a snažil se hlídce ujet. Dostal se až ke vchodu zmíněného terminálu. Policisté se samozřejmě pustili za ním, jenže nikoli autem, odhodlali se muže pronásledovat po svých! Celá situace nakonec vypadá ohromně komicky. Hříšníka však přesto dostali, i když to nebyla tak úplně jejich zásluha. Krátce po výjezdu z terminálu totiž vypověděla poškozená Lada službu.

A výsledek? Pachatel za sebou zanechal škodu přesahující v přepočtu 2,5 milionu korun. Navíc u něj bylo nalezeno několik gramů marihuany, takže bude obviněn také z držení drog. Smůla jedna za druhou...

Publikováno: 14. 7. 2017 13:44 Nahlásit obsah