Přetvořili starého Rapida na bestii s šestiválcovým motorem. Výsledek této práce vás dostane!

Představte si, že máte ve stodole nebo jinde v domě karoserii Škody Rapid z devadesátých let. Pokračujte tím, že v garáži najdete ještě jeden motor V6. Podařilo se? No a potom už stačí mít jen volný čas a urputný zápal vytvořit ve své garáži temného hřebce, který bude brázdit silnice. Co vám z této kombinace vyšlo?

Podobně totiž smýšlel jeden polský automobilový nadšenec, který se tyto komponenty rozhodl spojit dohromady. Možná si vzal inspiraci z punkáčů, kteří dostali stejný nápad a do klasické Škodovky narvali dokonce větší V8. Tentokrát pod zadní kapotu, a dokonce i do prostoru zadních sedaček putoval motor 3,0 V6 z Alfy Romeo 164! Ve videa je vidět, že upraveno toho na autě muselo být opravdu mnoho. Auto bylo důkladně rozšířeno, dostalo o hodně větší kola i brzdy a do interiéru putovala palubní deska italského dárce, ochranný rám i sportovní skořepinové sedačky. Celek byl dotvořen chromovými nárazníky a lakováním černou matnou barvou! Něco nádherného!

Podívejte se na video, které mapuje původní stav, transformaci a dokonce i finále této přestavby. V dalším videu je možné zhlédnout hotové auto. V posledním záběru uslyšíme motor na vlastní uši a uvidíme, s jakou silou umí tahle "Škodovečka "odpálit z místa!

Publikováno: 24. 4. 2017 19:10 Nahlásit obsah