Kategorie Suv

Článek
Tohle je nejdražší SUV světa aneb Šílený batmobil překypující luxusem a bezpečností
Tohle je nejdražší SUV světa aneb Šílený batmobil překypující luxusem a bezpečností Nejdražší SUV světa, nesoucí název Karlmann King, je doslova definicí luxusu a bezpečnosti. Pro svou extrémně vysokou cenu má odůvodnění. Na výrobu jednoho takového auta se nadře 1800 zaměstnanců, kteří dohromady odpracují 30 tisíc hodin.
Článek
Toto černé BMW X5 M je šílená bestie. Má 750 koní a neskutečný styl
Toto černé BMW X5 M je šílená bestie. Má 750 koní a neskutečný styl Musíme se přiznat, že dlouho jsme neviděli tak stylově laděné auto. Tohle BMW celé v černém je opravdu výkonné SUV se vším všudy. Krom perfektního tuningu na nás čeká asi to největší lákadlo - speciální úprava motoru "Super Hardcore AK47," jak si sami autoři nazvali, který dokáže vyvinout výkon až 750 koní.
Článek
Nejrychlejší SUV světa proti lehkému supersportu aneb Jeep Trackhawk vs McLaren 570S. Jak tohle dopadne?
Nejrychlejší SUV světa proti lehkému supersportu aneb Jeep Trackhawk vs McLaren 570S. Jak tohle dopadne? SUV vs. supersport na startovní čáře? Tohle rozhodně obvyklé není, spíše je to až vzácná kombinace, která se opravdu nevidí často. Nicméně americká prestižní společnost Hennessey se takového testu nebála a rovnou ho pojala, jak by se asi dalo čekat, ve skutečně velkém stylu. Postavila proti sobě Grand Cherokee Trackhawk a McLaren 570S.
Článek
Lamborghini Urus jako nejrychlejší SUV všech dob!
Lamborghini Urus jako nejrychlejší SUV všech dob! Je tomu skutečně tak. Italská automobilka konečně oficiálně oznámila brutální Lamborghini Urus, které na současném trhu mezi SUV nemá konkurenci. Na rozdíl od prvního off-roadu značky - modelu LM002 se vydal Urus mnohem sofistikovanější cestou a míří na mnohem větší odbyt, cílem je zhruba 3 500 kusů ročně.
(5) Načíst více