Žena a její 1letý syn zahynuli v autě, když manžel odklízel sníh. Příšerné neštěstí, které může zasáhnout i vás!

Žena a její 1letý syn zahynuli v autě, když manžel odklízel sníh. Příšerné neštěstí, které může zasáhnout i vás! Zdroj: https://nypost.com

Takové věci by se stávat opravdu neměly. New Jersey patří do oblasti, kde taktéž padá sníh a ten se nevyhnul ani jejich osudnému autu. Mělo jít jen o klasické pondělí. Manžel odklízel sníh z auta a rodina se mezitím chtěla při čekání na něj zahřát. Bohužel zapomněla na ucpaný výfuk, což mělo za následek tragického konce.

Svět přišel o dva nevinné životy zcela zbytečně, když manžel odklízel tradičně sníh z auta, netušil ale co se v průběhu událo. Jeho rodina se v mezitím šla zahřát do auta, jenže naneštěstí byl ucpaný výfuk a vzhledem k tomu, že si rodina chtěla pochopitelně zatopit, tak nastartovala, což vedlo ke katastrofě.

1letý Messiah, který zahynul společně s jeho matkou Sashou Lynn Rosa Zdroj: nypost.com Rodina se poté otrávilo zplodinami, jelikož nemohlo dojít ke správné cirkulaci. Manžel nahlédl do auta, až když už bylo pozdě. Matka Sasha Lynn Rosa a její syn zahynuli. Ve voze byla navíc ještě jejich 3letá dcera, která byla převezena do nemocnice v kritickém stavu.

Autor:
Publikováno: 12. 2. 2018 11:02 Nahlásit obsah