Shořelo mu Lamborghini na čerpací stanici jen kvůli hloupé chybě

Shořelo mu Lamborghini na čerpací stanici jen kvůli hloupé chybě Zdroj: motor1.com

Tankování paliva je pro majitele aut rutinní záležitostí, paradoxně se pak při této repetitivní činnosti někdy stává, že lidé kupříkladu zapomenou vyndat z nádrže tankovací pistoli, stejně jako v tomto případě. Tentokrát to však odneslo zbrusu nové Lamborghini Huracán Performante.

Majitel Lamborghini se společně se svými přáteli chystal na závod Goldrush Rally. Na akci však potřeboval řádně doplnit palivo, a tak cestou zastavil na čerpací stanici Mobil1 v St. Louis. Zrovna když šel zaplatit na pokladnu, řidič s MPV Chrysler, který tankoval vedle něj, odjel se stále přítomnou tankovací pistolí v nádrži. Pistole se následně přetrhla a obsah začal nezřízeně stříkat na rozžhavený motor Huracánu.

Model Performante posléze vzplanul a podle svědků připomínal ohnivou kouli. Díky pohotovému zásahu hasičů se však požár nerozšířil na další místa a naštěstí nikdo nebyl též zraněn.
Zdroj: motor1.com Lamborghini Huracán Performante dokáže za "normálních okolností" vyvinout rychlost až 350 km/h s desetiválcovým motorem o výkonu 631 koní.

Zdroj: motor1.com Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 13. 8. 2018 10:08 Nahlásit obsah