Kategorie Nehoda

Článek
UFO? Ne. Tohle je nosná raketa, která na dálnici nepřímo způsobila dopravní nehodu
UFO? Ne. Tohle je nosná raketa, která na dálnici nepřímo způsobila dopravní nehodu Znáte ten pocit, když se před vámi zjeví něco neočekávaného a vlivem toho na chvíli zcela ztratíte pozornost? Muž z videa níže by o tom mohl nechvalně vyprávět, svoji chvilku si vybral totiž v ten nejhorší moment - na dálnici, zrovna když na obloze prolétala nosná raketa Falcon 9.
Článek
Shořelo mu Lamborghini na čerpací stanici jen kvůli hloupé chybě
Shořelo mu Lamborghini na čerpací stanici jen kvůli hloupé chybě Tankování paliva je pro majitele aut rutinní záležitostí, paradoxně se pak při této repetitivní činnosti někdy stává, že lidé kupříkladu zapomenou vyndat z nádrže tankovací pistoli, stejně jako v tomto případě. Tentokrát to však odneslo zbrusu nové Lamborghini Huracán Performante.
Článek
Jak se daří bezpečnosti na silnicích EU? A jak je na tom Česko?
Jak se daří bezpečnosti na silnicích EU? A jak je na tom Česko? Počet úmrtí na silnicích v EU se daří soustavně snižovat, i přesto však na nich v roce 2017 umřelo celkem 25 300 lidí. Oproti roku 2010 umřelo o 6 200 méně, což znamená až 20% snížení. V porovnání s globálním měřítkem to je pořád jen zlomek, podle statistik Světové zdravotnické organizace umře ročně celosvětově na silnicích kolem 1,3 milionu lidí.
(65) Načíst více