Řidič Škodovky vybrzdil autobus MHD! Co následovalo?

Vybržďování a zase vybržďování. U většiny se jedná o naprosto nesmyslné incidenty a ve velice málo případech jsou i lehce tolerovatelné vzhledem k okolnostem. Každopádně vybržďování autobusu je vskutku riskantní manévr, protože, kromě jeho řidiče, jsou ohroženy životy všech cestujících, kteří s provokacemi na silnici nemají vůbec dočinění.

Co vedlo řidiče Fabie k tomuto činu, se už videa nedozvíme. Každopádně to není až tak podstatné vzhledem k tomu, že mohl ohrozit veliké množství životů - v autobuse jelo přibližně patnáct cestujících. Odpověď ale přišla velice rychle. Řidič autobusu totiž do Fabie vzápětí narazil. Oba se pak odstavili do vedlejšího pruhu a už se jen vyčkávalo na příjezd policie. Celá situace je navíc krásně nahraná na přední kameře, takže o důkazy není nouze. Pachateli hrozí tři a osm let za mřížemi.

Jaké jsou Vaše myšlenky, když se díváte na tento klip? Rádi bychom to od Vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud Vás tento článek zaujal, nezapomeňte jej SDÍLET se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 2. 10. 2017 17:44 Nahlásit obsah