Nebezpečná honička policie a pronásledovaného Citroënu!

Celá událost se odehrála v Praze, kdy řidič Citroënu spolu se svým spolujezdcem, přičemž oba mají bohatou kriminální minulost a to zejména krádeže všeho druhu, neuposlechli policii k zastavení a začali s odcizeným autem ujíždět, načež vznikla honička.

Při pronásledování byla dokonce policie nucena vystřelit na zadní levé kolo pronásledovaného auta, i přes to ale pachatelé unikali s autem dál. Nakonec zastavili o pár bloků dál, ale vydali se na útěk po svých. Nicméně po chvíli byli už v rukou správního orgánu.

Pachatelé si počínali velmi bezohledně a tím mohli ohrozit životy nevinných lidí, kromě tedy jejich samotných. Byli také zraněni tři policisté, kteří byli následně převezeni do nejbližší nemocnice. Jednalo se jen o lehčí zranění a nikdo další naštěstí už nebyl raněn.

Řidiči hrozí až osmileté vězení za spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě, poškození cizí věci a obecné ohrožení.  Jeho kolegovi zase dvouletý trest za spáchání trestného činu neoprávněné opatření platební karty a spoluúčast.

Samotné pronásledování už ve videu.

Autor:
Publikováno: 19. 8. 2017 15:17 Nahlásit obsah