Kategorie Alkohol

Článek
Dáváte si pravidelně po skleničce vína? Vaše tělo vám samo poví, zda jste závislí na alkoholu
Dáváte si pravidelně po skleničce vína? Vaše tělo vám samo poví, zda jste závislí na alkoholu Jste zvyklí na to dát si každý večer po skleničce vína? Anebo párkrát do týdne zajdete s kamarády na jedno? Otázkou je, zda je to ještě v normě, nebo zda váš pozitivní vztah k alkoholu nezavání alkoholismem. Pozorně sledujte signály svého těla. Mohou vám napovědět, že už pijete přes míru. V tom případě byste měli se svou závislostí něco udělat.
Článek
V Česku přibývá stále více požárů aut. Víme proč!
V Česku přibývá stále více požárů aut. Víme proč! Tento trend nabírá v poslední době stále větší obrátky, prognóza do budoucnosti navíc bohužel naznačuje, že tomu nebude jinak ani v příští dekádě, ba dokonce hůř. Podle expertů máme totiž založeno na nemalý problém.
Článek
O Velikonocích budou opět posilněny policejní hlídky. Jak dlouho vydrží alkohol v krvi?
O Velikonocích budou opět posilněny policejní hlídky. Jak dlouho vydrží alkohol v krvi? Jako každý rok tu jsou Velikonoce, pro většinu to představuje lihové opojení, pro policejní část společnosti spíše zase větší pracovní nasazení. V těchto dnech se totiž alkohol tradičně více podílí na dopravních nehodách. Policie proto nehodlá otálet a razantně zvýší počet dechových zkoušek.