Toto je nejlepší policejní honička na internetu. Se svým Mercedesem to vyhnal do totálních extrémů!

Dneska se vrháme na krásný Mercedes – Benz C63 AMG. Pravda, tento krasavec už nějaký pátek brázdí, jak naše tak i světové silnice, to ale není důvod proč si o něm nepovědět i dnes.

Srdce tohoto ďábla sestává z osmi válců s celkovým objeme 6,2 litru, takže základ pro dobrou zábavu je to více než vhodný. Z tohoto agregátu je C63 schopný vykřesat krásných 457 koní a 600Nm. Když se v něm usadíte a budete se držet mezi 2000 a 6 250 ot. / min., tak pod vaší pravou nohou bude k dispozici 83% točivého momentu. Až se na semaforech postavíte vedle nějakého velkého závodníka, který na vás bude bručet svou koncovkou výfuku z krámu s doplňky na rohu, tak ho pohodlně zklidníte, protože na stovce budete za 4,5 sekundy. Tento Germán vás nenechá na holičkách ani v levém pruhu na autobahnu, protože je schopný uhánět 250 km/h, ale za ‚drobný‘ příplatek cca 90 tisíc korun, vás nechá sáhnout si i na třístovku. Páčkami pod volantem budete dávat příkazy samočinné převodovce AMG Speedshift Plus 7G – Tronic. K dispozici vám pak budou tři jízdní režimy manuální, komfortní a samozřejmě sportovní. Samozřejmostí je i sportovní podvozek AMG s tříprvkovým zavěšením přední nápravy. Tato zábava na čtyřech kolech vás vyjde na cenu startující na 1.850 000 Kč.

Pokud byste nebyli spokojeni ani s širokou nabídkou laků, které MB nabízí, pak to můžete udělat, jako jeden ze zákazníků z Velké Británie, který si pořídil svůj stroj v černé metalíze, kterou později nechal přelepit na ‚Intense Blue‘ a nakonec skončil u matného vojenského maskovaní, zda se tak chtěl skrýt před policií netušíme, ale to že schovávat se nemusí mu ukázal jeho švédský kolega, který policii úmyslně provokuje poté nechá příslušníky, aby ho malou chvilku následovali v těsném závěsu a když se začne nudit, tak modré majáky nechává stovky metrů za sebou.

My Vám přejeme příjemnou zábavu u sledování videa, avšak rozhodně Vám nedoporučujeme chování hlavního aktéra, jako vzor toho, jak byste se měli vypořádávat s příslušníky zákona. Takový způsob jízdy v provozu je nejen velmi riskantní pro ostatní účastníky, ale hlavně pro řidiče ‚á em géčka‘, protože by se kdykoliv mohlo stát, že při drobném zaváhání dojde k tragédii nebo hůř k dopadení policií. Zároveň, ale vřele doporučujeme vyřádit se někde na okruhu, protože tam nemusíte mít žádné zábrany, krom těch, které vám stanoví váš stroj.

Publikováno: 18. 7. 2017 18:40 Nahlásit obsah