Noční úkryty fenomenálních doubledeckerů. Nutno vidět na vlastní oči!

Na území Velké Británie a následně také Asie či bývalých britských kolonií se běžně jako dopravní prostředek využívá double-decker bus, což znamená „dvoupatrový autobus“. U nás nepředstavitelné utiskování a málo místa v autobusech MHD. U nich se sice vejde do autobusu více lidí, ale s podobnou tématikou jsou na tom občas stejně jako my...

Tento typický anglický autobus se stal i jedním ze znaků Británie a především hlavním z několika rysů samotného hlavního města Velké Británie a sídla královny Alžběty II. – Londýnu. Double-deckery prošly od svého vzniku velkou řadou úprav a rozdíl mezi původními a současnými autobusy je poměrně viditelný.
Na vyžádání obyvatel města Londýn však muzeum zrestaurovalo a poupravilo staré a ještě původní dvoupatrové autobusy, které dříve nebyly městu prospěšné především po stránce ekologie a čistoty ovzduší. V dnešním videu si představíme celou autobusovou mašinérii. Podstatnou částí videa je odhalení místa garážovaní a celkové údržby těchto dopravních tahounů. Podívejte na to!

Publikováno: 15. 7. 2017 15:56 Nahlásit obsah