Skandinávská bílá válcuje klasické blond vlasy: Jak se vám tento nejnovější vlasový trend líbí?

Skandinávská bílá válcuje klasické blond vlasy: Jak se vám tento nejnovější vlasový trend líbí? Zdroj: allure.com

Máte blond vlasy nebo po nich toužíte? V tom případě byste měla vědět o nejnovějším vlasovém trendu, kterému podlehly už desetitisíce žen po celém světě. Klasická zlatavá blond je totiž dávno pasé, dnešní blondýnky dávají přednost studeným odstínům. Na plné čáře mezi nimi vítězí skandinávská bílá blond, která aspiruje na barvu vlasů roku 2019.

Skandinávská bílá: U blondýnek barva číslo jedna

Skandinávská bílá blond je v současnosti u světlovlásek barvou číslo jedna. Od ostatních verzí platinových blondýnek ji odlišuje nepřítomnost žluté. Tato barva je chladná, bledá a má opravdu jenom mírný náznak béžového odstínu. Podle hair stylisty Daniela Tetreaulta, který vlastní vyhlášený kadeřnický podnik v americké městě Massachusetts, je skandinávská bílá blond tou nejvíc trendy barvou vlasů letošního roku.

Tento uznávaný hair stylista a kadeřník se snaží sledovat všechny nejnovější vlasové trendy. Jako důkaz, že jde opravdu s dobou, se s ostatními podělil o svou výjimečnou práci na svém instagramovém profilu @HairLikeaBoss. Na Instagramu navíc vysvětlil, jak se skandinávská bílá blond mírně liší tehdy, když jste venku na přímém světle, od toho, když se nacházíte vevnitř budovy.

"Při pobytu venku budou mít vaše vlasy chladnou, nádherně bílou barvu. Až vejdete do budovy, vašim vlasům přibydou jemné šedé odstíny," říká kadeřnický profesionál.

strana 1 / 3
Autor:
Publikováno: 15. 4. 2019 11:22 Nahlásit obsah