Trojice z The Grand Tour odhalila, kolik si ve skutečnosti vydělává peněz!

Trojice z The Grand Tour odhalila, kolik si ve skutečnosti vydělává peněz! Zdroj: www.mirror.co.uk

Známá trojice Clarkson, Hammond a May nyní moderuje pořad The Grand Tour. Už za dob Top Gearu bylo asi všem jasné, že na výplatních páskách nebude jen malé kapesné. Nicméně jak si vedou hoši v současnosti pod společností Amazon?

Už na začátek můžeme říci, že Amazon rozhodně na svém pořadu nešetří a disponuje o dost vyšším rozpočetem než BBC v případě současného Top Gearu. Ještě před tím, než se pustíme na samotná čísla, tak je třeba zmínit, že Amazon neplatí konkrétně štáb jako takový, ale poskytuje finanční prostředky společnosti s názvem W. Chump and Sons, která de facto stojí za samotnou tvorbou. Tu založili Clarkson, Hammond, May a bývalý producent Top Gearu Andy Wilmanem.

Zdroj: BBC.com Přesně tato společnost zvěřejnila své daňové přiznání, příjmy a výdaje. Celkově pak Amazon zaplatil za první sérii 35,33 milionu liber, což je v přepočtu něco přes jednu miliardu korun. Pokud vás ale zajímá konkrétní plat moderátorů, tak po menším propočítání se dozvídáme, že moderátorská trojice si mezi sebe rozdělí 6,7 milionu liber, což je v přepočtu zhruba 200 milionu korun.

To samozřejmě není veškerý jejich příjem. Moderátoři totiž poskytují všelijaké rozhovory, vydávají různé články, dvd nebo knihy a jsou také hosty v televizních show. Tím si jistě "polepší" o další miliony navrh.

Zdroj: www.thesun.co.uk

Autor:
Publikováno: 14. 12. 2017 16:05 Nahlásit obsah
Loading...