TOP 10 nejvíce vtipných hlášek Jeremyho Clarksona!

TOP 10 nejvíce vtipných hlášek Jeremyho Clarksona! Zdroj: www.coventrytelegraph.net

Současný moderátor pořadu The Grand Tour - tedy novodobý Top Gear, díky kterému se nejvíce proslavil, je také známý svými nekompromisními výroky. Jeremy, jakožto správný Brit, totiž při kritizování dané skutečnosti zapojuje svůj osobitý humor a celou věc tak umí dokonale oživit.

Níže jsme si pro vás připravili TOP 10 hlášek dle našeho výběru. Pokud si nicméně myslíte, že tu nějaká ta hláška chybí, tak neváhejte a napiště nám ji do komentářů!

1) o Astonu Martin DB9 "Omluvte, ale vlastnit Aston Martin DB9 a nejezdit s ním je jako mít Keiru Knightley ve své posteli a spát na gauči. Pokud máte alespoň polovinu rozkroku, něco takového se nestane."

2) oTop Gearu "Pokud máte myšlenky nebo názory ohledně toho, co jste viděli v posledních deseti týdnech, nechte si je prosím pro sebe."

3) o Corvette Z06  "Jako věc, se kterou bych měl být každý den, bych raději měl ptačí chřipku."

4) o Chrysleru 300C "Vyrábějí se v Americe, takže na nich můžou tlustí Amíci dojet k lednici, aniž by spotřebovali jakoukoliv energii."

5) o Suzuki Wagon R "Vyhýbejte se mu stejně jako nechráněnému sexu s etiopským transvestitou."

Zdroj: startsat60.com 6) o Nissanu Almera "Říkat lidem při večeři, že máte Nissan Almera je jako sdělit jim, že máte virus eboly a chystáte se kýchnout."

7) o vyhrazených pruzích "Nechápu pruhy pro autobusy. Proč se mají ti chudáci dostat někam dřív než já?"

8) o Koenigseggu CCX  "Koenigsegg říká, že CCX je pohodlnější. Pohodlnější než co? Než když vás někdo pobodá?"

9) o Porsche Cayenne "Viděl jsem hnisem zasažené rány, které vypadají lépe než tohle."

10) o Ferrari Enzo "Zavolal jsem Jay Kayovi, který jedno takové vlastní a řekl: Můžu si ho půjčit? a on odpověděl: Jo, pokud si můžu půjčit tvojí dceru..."

Autor:
Publikováno: 12. 12. 2017 16:26 Nahlásit obsah