Tohle upravené BMW X6 má drzý body kit, barvu od Porsche a hlavně brutální výkon

Tohle upravené BMW X6 má drzý body kit, barvu od Porsche a hlavně brutální výkon Zdroj: https://carbuzz.com

Takové kombinace, konkrétně zde ve stylu SUV, dělí lidi na dva tábory. Jedni je milují a druzí jimi naopak pohrdají. Zde se o to postarala jedna soukromá společnost, která si vypůjčila barvu od Porsche a provedla spoustu dalšího tuningu, přičemž vzniklo velmi stylově vypadající auto.

TopCar, ruská tuningová společnost, obvykle montuje speciální úpravy hlavně na Mercedes-Benz a Porsche. V tomto případě si nicméně pohrála s BMW X6. Všechny úpravy byly provedeny na bázi karosérie Lumma, která byla aplikována na původní body kit CLR X6 R.

Zdroj: carbuzz.com

Přehled provedených změn:

Exteriér

Největší pozornost upoutá ona barva. Tato X6 byla původně celá v bílé, ale TopCar se rozhodl pro razantní změnu a přebarvil celé auto na metalickou fialovou podle Porsche vzoru.

Pak přišla celá řada elegantních úprav. Například rozšíření oblouku kol pro 22palcová kola, nové nárazníky a spoilery, boční lem nebo sportovní výfukový systém se čtyřmi výfukovými hroty připomínající ten na Corvette.

Zdroj: carbuzz.com

Interiér

Tuningu se dočkal hlavně motor xDrive50i, který si polepšil, a dokáže tak vyvinout výkon až 750 koní se 980 Nm ve 4,4litrovém osmiválci. To pak umožňuje SUV dosáhnout rychlosti 300 km/h, což by zhruba odpovídalo síle nového Lamborghini Urus.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 1. 3. 2018 17:38 Nahlásit obsah
Loading...