Pozor na nejnovější trik zlodějů aut. Pokud po startu uslyšíte zvláštní zvuk, za žádnou cenu nevystupujte z auta!

Pozor na nejnovější trik zlodějů aut. Pokud po startu uslyšíte zvláštní zvuk, za žádnou cenu nevystupujte z auta! Zdroj: YouTube.com

I tohle je bohužel součástí běžného života. Každý z nás se aspoň jednou stal v životě obětí krádeže. Někdo menší, někdo větší. Do větší by se dala zařadit i krádež auta, které by se chtěl každý vyhnout. V poslední době se rozmáhá trik s nejčastěji plastovou láhví. Pokud nejste s postupem zlodějů dopředu obeznámen, tak o auto můžete přijít cobydup.

Nejedná se o žádný výmysl. Několik případů bylo zaznamenáno v Jižní Americe a nejspíše tento trend bude pokračovat i dál na sever.

Celý trik spočívá v tom, že jakmile řidič nasedne do auta a nastartuje, tak náhle uslyší zvláštní zvuk. Ten je vytvářen plastovou lahví (viz. obrázek níže), a tak sama přirozenost donutí onu oběť vystoupit z auta a jít se podívat, co se vlastně děje.

Zdroj: YouTube.com V tuto chvíli pak nastává osudová pasáž. Zloděj totiž dostane ideální šanci ukrást vám auto. V horším případě bude mít u sebe ještě nějakou bodnou zbraň a vy, s cílem uchránit svůj majetek, můžete rázem dopadnout ještě hůře.

Proto, pokud se někdy dostanete do takové situace, nevystupujte z auta. Radši chvíli vyčkejte a pořádně se rozhlédněte nebo volejte pro pomoc.

Autor:
Publikováno: 6. 2. 2018 10:03 Nahlásit obsah
Loading...