Nejočekávanější modely aut v roce 2018. Máme se rozhodně na co těšit

Nejočekávanější modely aut v roce 2018. Máme se rozhodně na co těšit Zdroj: xtomi.blogspot.com

Pokud jste si mysleli, že rok 2018 bude slabým obdobím na novinky z řad automobilového průmyslu, tak jste na velkém omylu. I tento rok bude ve znamení stále silnější tendence představovat co nejvíce nových modelů.

Mercedes-Benz

Zdroj: Mycar-life.com Mercedes má v plánu se tento rok zase o nějaký ten model rozrůst. Hlavním tahounem bude 4dveřové AMG GT, jehož přesný název zůstává stále zahalen.  Dále můžeme očekávat nové CLS, které bude stavěno na podobné koncepci jako AMG GT, byť méně sportovní.

Chystá se i nová generace legendárního G a příchod nové třídy A.

BMW

Zdroj: xtomi.blogspot.cz I zde lze očekávat parádní kousky. Největšími lákadly německé automobilky jsou modely X2, M5, facelift. i8, luxusní řada 8, nová generace X4 či X5. V hledáčku je pak ještě vrcholná X7 a řada 3, těch se nejspíše dočkáme až začátkem příštího roku.

Škoda

Zdroj: xtomi.blogspot.cz Ani Škoda se nevyhnula současnému evropskému trendu, tedy obrovskému přívalu SUV, o tom nejočekávanějším jsme psali zde. Jedná se o modely Kodiaq GT a RS, kterých se tento rok dočkáme na podzim. Model Karoq RS a nové SUV na koncepci Fábie připadnou nejspíše až na příští rok.

Volvo

Zdroj: rmcardesign.com Švédská automobilka sází na novou S60, které se máme dočkat právě tento rok. Společně s ní se chystá i účelnější verze V60.

Audi

Zdroj: xtomi.blogspot.cz Asi není překvapující, že i Audi bude držet tento rok krok. Automobilka se má rozrůst o tyto modely: RS5 Sportback, S8, SQ2, A1,Q3, Q8 a e-tron. Největším očekáváním je ovšem nová generace A6, která je nejspíše inspirovaná novou A8.

Autor:
Publikováno: 24. 1. 2018 14:21 Nahlásit obsah
Témata: Článek
Loading...