Záznam z kamery v autě během hromadné havárie v mlze na slovinské dálnici.

Záběry z kamery umístěné ve vozidle přijíždějícího do hromadné nehody, při kterých Vás zamrazí, protože jsou slyšet jen zvuky, nárazy dalších aut, která nestačila dobrzdit a občas proletí nějaký kus auta nebo případně auto celé, jako po nárazu nákladního auta.

Jakákoliv cesta v mlze může být velmi nebezpečná. Pokud ovšem jedete za mlhy po dálnici, o to více nebezpečným se to stává. Ne každý jede opatrně a nehoda je na světě velmi rychle. Stejně jako na videu, které zachytilo kus časového úseku,  hromadné havárie, která se stala ve Slovinsku. Při nehodě došlo ke srážce asi 70 aut. 

Protože je video zaznamenáno na statickou kameru a jsou slyšet hlavně zvuky, je toto video hodně strašidelné. A v okamžiku, kdy po nárazu nákladního auta proletí dvě auta před kamerou, jde o záběry skoro jako z filmu. Bohužel si tato událost vyžádala 4 lidské životy. Snad tyto záběry budou připomínkou, že při řízení je třeba se plně věnovat řízení, jezdit dle aktuálních podmínek a pokud se dostaneme do podobné situace, tak se snažit, co nejrychleji a nejbezpečněji se dostat do bezpečí, protože jsou řidiči, kteří prostě nejsou jako my.

Autor:
Publikováno: 8. 10. 2017 16:02 Nahlásit obsah