Právě se díváte na majetek v hodnotě 2,2 miliard korun. Jedná se o celkem 350 supersportů na "tajném sraze"

Právě se díváte na majetek v hodnotě 2,2 miliard korun. Jedná se o celkem 350 supersportů na "tajném sraze" Zdroj: blog.garaza.rs

Jako každoročně již od roku 2010 se konala akce Secret Supercar Meet na britském letišti Bruntingthorpe Aerodrome. Tentokrát se události zúčastnilo na 350 našlapaných automobilů.

Těchto 350 vozů dosahuje pak dohromady neuvěřitelné hodnoty 105 milionů dolarů - tedy v přepočtu 2,2 miliardy korun českých. V pozadí na obrázku můžete pro zajímavost vidět letoun TriStar.

V porovnání s předešlými ročníky jde o značný nárůst počtu vozidel, třeba minule jich zde bylo o 150 méně. V budoucnu můžete tedy nejspíše počítat ještě s šílenější sestavou. Milým bonusem je i charitativní podtext celé akce, byla vybrána částka čítající tři miliony korun na děti v Bluebell Wood.

Zdroj: supercar-driver.com Nechyběly vozy jako Bugatti, Ferrari, Koenigsegg,  Pagani, McLaren, Porsche, Aston Martin, Rolls-Royce, Nissan, BMW, Mercedes, Jaguar a mnoho dalších sportovních a supersportovních aut.

Zdroj: supercar-driver.com Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 22. 8. 2018 18:35 Nahlásit obsah