Nehoda Lamborghini Huracán při rychlosti 330 km/hod

Když se český řidič rozhodl otestovat jedno ze dvou Lamborghini Huracán na maďarské dálnici, zřejmě nevěděl jakou chybu dělá. Snad jen zázrakem se mu podařilo přežít, když auto při vysoké rychlosti nezvládl, a to následně celé shořelo. Podle záběrů z videa zřejmě, že tento člověk je držitelem jedné z nejvyšších rychlostí na maďarských dálnicích.

Většině z nás se podaří překročit povolenou rychlost. No asi nikomu z nás se to nepodařilo o 200 km/hod jako řidiči Lamborghini. Celkem by bylo pochopitelné vyzkoušet maximální rychlost v Německu, kde jsou dálnice přece jenom v lepším stavu než u nás a dále na východ. Také tam nemají rychlostní limit, což znamená předejítí pokutě za vysokou rychlost.

Ale řidič z videa se rozhodl vyzkoušet své auto na dálnici v Maďarsku. Jeho spolujezdec mu vše natáčel na mobil. Celé video je úžasné, záběry na rychlost kolem 330 km/hod mu každý z nás může závidět. To vše jen do okamžiku, kdy se auto stane neovladatelným. Zde video končí několika výkřiky. Z policejní zprávy se později dá dozvědět, že auto úplně shořelo, ale naštěstí řidič i spolujezdec jako zázrakem přežili. 

Maďarská policie použila tento záznam jako odstrašující případ a uvolnila toto video pro veřejnost.

Autor:
Publikováno: 2. 12. 2017 16:33 Nahlásit obsah